Меню
Якщо ви не отримали дзвінок або відповідь після оформлення замовлення, будь ласка, якнайшвидше, зверніться на Viber: +380981540811
65001, м.Одеса, вул.Дворянська, 6
Час роботи магазину:
  • з 10.00 до 18.00
  • ПН - ВС
+38(098)-154-08-11

Про компанію

Ласкаво просимо до виробника корисних речей, аксесуарів та одягу для подорожей та активного відпочинку "ТАЛІСМАН". Наша молода компанія виробляє яскраву, модну і якісну продукцію за доступними цінами. Початок нашої діяльності відбувся в середині 2018 року, як наслідок розвитку авіації в сфері пасажирських перевезень за стандартами «lowcоst» в нашій улюбленій країні Україні. У 2020 році ми збільшили виробничі потужності і розширили асортимент продукції - спортивні костюми, толстовки, бігуни, джогери, світшоти та куртки. Наша головна відмінність - модний дизайн, практичність і натуральність, в гармонії з якістю і ціною.


На сьогоднішній момент компанія виробляє:

  • рюкзаки для крупної та мелкої ручної кладі: унікальність полягає в тому, що рюкзаки для ручної кладі, є трансформерами і змінюються в розмірах. Вони універсальні і не схожі на інші рюкзаки. І як же без дизайнерської родзинки - всі наплічники ідуть в комплексі з потрібними аксесуарами до кольору рюкзака - сумки бананки, речові мешки, маска для очей та ін. - щоб остаточно сформувати повний і "модний лук"
  • міські рюкзаки, із захищеням від крадіжок - наявність карабінів-замків на передніх кармашках. А так же модний тренд - наявність "SafeCase" на плечовій шлейці для мелкої та потрібної речовини, зі швидким доступом (ключі, серветки, санітазер та ін.)
  • сумки-шоппери з термовідсіком - авторський дизайн / принт, непересекаючі відділи дозволяють використовувати цей аксесуар у любому місці та у любому часі
  • спортивні костюми вільного крою - модний елемент любовного активного мандрівника, а состав тканини 95-97% бавовни  дозволяють отримати максимальне задоволення від використання худі, джоггерів, толстовок та ін.


Ми дуже пишаємося нашою продукцією, оскільки вона зроблена з любов'ю і теплими променями сонця, як для себе. І в кожному нашому виробі, присутня частинка нас самих, і ми з радістю нею ділимося з вами. І нехай вас супроводжує вірний та любий друг, який буде завжди з вами, .. ваш надійний "TALISMAN"