Меню
Якщо ви не отримали дзвінок або відповідь після оформлення замовлення, будь ласка, якнайшвидше, зверніться на Viber: +380981540811
65001, м.Одеса, вул.Дворянська, 6
Час роботи магазину:
  • з 10.00 до 18.00
  • ПН - ВС
+38(098)-154-08-11

Гарантийные обязательства

1. Гарантійні зобов'язання:

1.1. Загальні положення:

Згідно ст. 7 Закону України «Про захист прав споживачів» виробник забезпечує належну роботу (застосування, використання) продукції, в тому числі комплектуючих виробів, протягом гарантійного терміну. При виконанні гарантійного ремонту гарантійний термін збільшується на час перебування продукції в ремонті. При обміні товару його гарантійний термін обчислюється заново від дня обміну. Датою початку гарантійного обслуговування є, дата зазначена в товаро-транспортній накладній, яку перевізник видає споживачеві в момент отримання ним відправлення. У разі виникнення гарантійного випадку зв'яжіться з нашим менеджером, назвіть номер вашого замовлення і прізвище і опишіть виявлений дефект. Обов'язково зберігайте гарантійний талон або товарний чек, квитанцію НП та ТТН протягом гарантійного терміну.

1.2. Поширення гарантії: 

Гарантія якості виробів поширюється виключно на виробничі дефекти, які утворилися в процесі виготовлення виробу і не поширюється на:

· Абразивний знос;
· Вплив екстремальних температур;
· Розчинників;
· Кислот і лугів;
· нещасні випадки;
· Неправильне зберігання;
· Недбала експлуатація та догляд;
· Перевищення граничного навантаження;
· Застосування виробу не за призначенням;
· А також шкоду, завдану третіми особами;

2. Гарантійний термін служби

Вся продукція нашого магазину проходить ретельний контроль якості при виробництві, але все ж є приховані і непередбачені обставини, коли виріб може вийти з ладу і мати найгірші показники. У зв'язку з цим вся продукція, яку ми виробляємо, розміщена на вітрині магазину за посиланням https: talismanbags.com, має гарантійний термін. Тривалість гарантії вказано для кожного виробу окремо на картці виробу разом із виробом.

Товари в категорії «Розпродаж» мають гарантійний термін тільки 14 днів.


3. Обмін товару: 

Обмін товару відбувається протягом 14 днів з дня покупки. Обміну підлягає тільки той товар, який не перебував в експлуатації, має не пошкоджені бирки, ще не розкриту упаковку і зберіг свій товарний вигляд. Якщо Ви хочете здійснити обмін, Вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону і назвати прізвище покупця і дату покупки. Відправка товару здійснюється за рахунок відправника (покупця), накладений платіж не вказується! Після відправки необхідно надати менеджеру номер ТТН. Як тільки менеджер отримає товар і переконається в безпеці товарного вигляду, Ваше нове замовлення буде відправлено! Вартість доставки оплачується згідно умов компанії перевізника, зазначених на сайті.

4. Повернення товару:
Якщо з якихось причин товар Вас не влаштував, Ви можете його повернути протягом 14 днів з дня покупки. Обов'язковою умовою є збереження товарного вигляду і наявність упаковки і всіх бирок. Товар, який вже був в експлуатації або має сліди розтину упаковки, поверненню не підлягає! Для повернення товару Вам необхідно зв'язатися з менеджером, назвати Прізвище та дату покупки і причину повернення. Відправка товару здійснюється за рахунок відправника (покупця), накладений платіж не вказується! Після відправки необхідно надати менеджеру номер ТТН. Після отримання та огляду товару, Вам будуть повернені кошти переказом на банківську карту або в інший спосіб протягом 48 годин.