Вітаємо Вас, на сайті виробників корисних речей і аксесуарів для подорожей - "TALISMAN". Наша молода компанія займається виробництвом яскравих і модних аксесуарів для подорожей. Старт нашої діяльності відбувся в середині 2018 року, як наслідок розвитку авіації в напрямку пасажирських перевезень по "лоукост" стандартам в нашій країні - Україні. Основна наша відмінність - модний дизайн і практичність, в гармонії з якістю і ціною. Ми дуже хочемо познайомимося з Вами ближче!

Костянтин - працівник туризму і завзятий мандрівник, невгамовний гумористичний ядерний реактор, максималіст і ідейний натхненник. У бізнесі більше 20 років, стратег і маркетолог. Все до чого торкається - монетизуються.

Олена - творча особистість, в якій поєднуються і художник, і модельєр, і дизайнер. Завжди бачить, яскраві фарби і неймовірний стиль, і все, що потрапляє в поле її зору - знаходить неймовірну красу. Її складно зупинити, якщо приходить натхнення. Але, тільки квиток на літак має владу пригальмувати на мить хід її креативних думок!


На даний момент компанія виробляє кілька варіантів рюкзаків - як для великої, так і для дрібної ручної поклажі. Унікальність ще полягає в тому, що рюкзаки для ручної поклажі, є трансформерами і змінюються в розмірах. Вони універсальні і не схожі на інші рюкзаки. І як же без дизайнерської родзинки - все рюкзаки йдуть в комплекті з потрібними аксесуарами до кольору рюкзака - сумки бананка, речові мішки, маска для очей тощо - щоб остаточно сформувати повний і "модний лук".

Ми дуже пишаємося нашою продукцією, так як вона зроблена з любов'ю, як для себе. І в кожному нашому виробі, присутня частинка нас самих, і ми з радістю нею ділимося з вами. І нехай вас супроводжує вірний і надійний друг, який буде завжди з вами, .. ваш дорожній "TALISMAN".