Термін гарантійного обслуговування:
Вся продукція нашого магазину проходить ретельний контроль якості на виробництві, але бувають все ж непередбачені обставини, коли виріб може вийти з ладу і мати гірші експлуатаційні характеристики. У зв'язку з цим, вся вироблена нами продукція, розміщена на вітрині магазину (talismanbags.com), що знаходиться в ціновій категорії понад 1000грн має термін гарантії від 3 місяців. Продукція, що знаходиться в ціновій категорії до 1000грн, має термін гарантії від 30 днів. Продукція в розділах "Аксесуари" і "Розпродаж" має термін гарантії 14 днів. Також є можливість збільшити термін гарантії від 3-х місяців до 12 місяців на виріб за додаткову оплату.

Увага: у зв'язку з політикою "динамічного ціноутворення" на сайті (позапланове зміна вартості через курсові коливання, попиту на товар, акційних пропозицій, наявності на складі, постачання матеріалів / комплектуючих і т.п.), умови гарантійного терміну обслуговування діють на момент придбання товару. Приклад: стандартна ціна продукції 1500 грн - термін гарантії 3 міс .; в момент проведення акцій: ціна 990 грн - термін гарантії 30 днів; при попаданні даного товару в розділ розпродаж, термін гарантії 14 днів, не залежно від розміру остаточної вартості.

Обмін товару:

Обмін товару відбувається протягом 14 днів з дня покупки. Обміну підлягає тільки той товар, який не перебував в експлуатації, має не пошкоджені бирки, ще не розкриту упаковку і зберіг свій товарний вигляд. Якщо Ви хочете здійснити обмін, Вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону і назвати прізвище покупця і дату покупки. Відправка товару здійснюється за Ваш рахунок, накладений платіж не вказується! Після відправки необхідно надати менеджеру номер ТТН. Як тільки менеджер отримає товар і переконається в безпеці товарного вигляду, Ваше нове замовлення буде відправлено! Вартість доставки оплачується згідно умов компанії перевізника, зазначених на сайті.

Повернення товару:
Якщо з якихось причин товар Вас не влаштував, Ви можете його повернути протягом 14 днів з дня покупки. Обов'язковою умовою є збереження товарного вигляду і наявність упаковки і всіх бирок. Товар, який вже був в експлуатації або має сліди розтину упаковки, поверненню не підлягає! Для повернення товару Вам необхідно зв'язатися з менеджером, назвати Прізвище та дату покупки і причину повернення. Відправка товару здійснюється за Ваш рахунок, накладений платіж не вказується! Після відправки необхідно надати менеджеру номер ТТН. Після отримання та огляду товару, Вам будуть поверненіі кошти переказом на банківську карту.

Гарантійні зобов'язання:

1. Загальні положення:

Згідно ст. 7 Закону України «Про захист прав споживачів» виробник забезпечує належну роботу (застосування, використання) продукції, в тому числі комплектуючих виробів, протягом гарантійного терміну. При виконанні гарантійного ремонту гарантійний термін збільшується на час перебування продукції в ремонті. При обміні товару його гарантійний термін обчислюється заново від дня обміну. Датою початку гарантійного обслуговування є, дата зазначена в товаро-транспортній накладній, яку перевізник видає споживачеві в момент отримання ним відправлення. У разі виникнення гарантійного випадку зв'яжіться з нашим менеджером, назвіть номер вашого замовлення і прізвище і опишіть виявлений дефект.

ВАЖЛИВО! Обов'язково зберігайте гарантійний талон або товарний чек, квитанцію НП та ТТН протягом гарантійного терміну.

2. Рекомендації догляду за виробом:

· Не прасувати;
· Не прати в пральній машині, оскільки це зношує матеріал і руйнує його водонепроникну основу. Також можуть залишатися плями від порошку;
· Дозволяється лише ручне прання, для цього можна використовувати губку і ємність з наповненою водою і ph- нейтральним милом;
· Блискавки рюкзака або сумки повинні зберігатися в чистоті;
· Зберігати рюкзак в сухому, добре провітрюваному місці.

3. Поширення гарантії:

Гарантія якості виробів поширюється виключно на виробничі дефекти, які утворилися в процесі виготовлення виробу і не поширюється на:

· Абразивний знос;
· Вплив екстремальних температур;
· Розчинників;
· Кислот і лугів;
· нещасні випадки;
· Неправильне зберігання;
· Недбала експлуатація та догляд;
· Перевищення граничного навантаження;
· Застосування виробу не за призначенням;
· А також шкоду, завдану третіми особами - перевізниками, або ж в результаті проходження митного контролю.