Аксесуарів багато не буває, особливо оригінальних, стильних і яскравих від одеського бренду TALISMAN. Правильно підібраний аксесуар, може доповнити ваш образ і підкреслити, як ваш настрій, так і ваш стиль. При цьому, ви будете відчувати на собі зрідка заздрісний погляд перехожих, так як ці сумки лімітованої серії!

Переглянути каталог шопперів >>>


Літня колекція сумок шопперів - це яскраве і практичне рішення для всіх, хто вважає за краще легку сумку для щоденної експлуатації як по дорозі на роботу, для шопінгу і навіть на пляж, при цьому залишаючись на хвилі стилю і модних трендів.
Унікальність сумки шоппера, крім ексклюзивних принтів - наявність термовідсіка (можливо з відділом для пляшки води (опція). Завдяки цьому рішенню, ви можете брати на роботу крім документів ще й бокс з домашньою їжею на обід. І в спекотну літню погоду, в термо- відсіку можна зберегти надовго прохолоду свіжих фруктів і напоїв для себе і ваших близьких, що буде великим плюсом при поході на пляж або в парк.
При відвідуванні торгових центрів, крім покупок важливих речей, можна заглянути в відділ гастрономії і, вже не відмовляючи собі, прихопити продукти без побоювання що вони зіпсуються без холодильника.
Навіть в холодну погоду, для молодих матусь, в цій сумці можуть перебувати важливі речі для вашого рідного малюка, а термовідсік збереже тепло для смачного і корисного харчування на декілька годин довше.


Характеристики і параметри:


Розмір L 37х35х13 см
Розмір XL 43х35х13 см
Місткість (літраж), л:
-  Розмір L 16 л
-  Розмір XL 18 л
вага, кг 0,25
кількість відділень 2 (основний / термо відсік)
внутрішні кишені 2
тканина з малюнком
висота термо відсіка, см 10
ширина ручок, мм 25
тип основної тканини поліестер oxford 600d PUWR
тип підкладкової тканини
поліестер oxford 190d / 210d
термо відсік фольгований ізолон
водовідштовхувальні властивості +
основна нитка армована посилена (20/2)
розмір основної блискавки №5
матеріал блискавки тканина